UWAGA - NOWA ZAKŁADKA "REGULAMINY". Zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminów

Aktualności

30 grudnia 2019 14:27 | Aktualności

Grudzień pełen wrażeń w klasie 3

 

Grudzień to czas ciekawych wydarzeń szczególnie dla klasy III. Już po raz trzeci odbyły się w tej klasie warsztaty kulinarne, na których dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały przepyszne tosty. Zajęcia odbyły się dzięki jednemu z rodziców, który poświęcił swój cenny czas, aby dzieci same wykonały, a potem z apetytem zjadły te smakołyki. 
 
Następnym wydarzeniem był wyjazd do Kliniki Rehabilitacji Kolumna Medica w Kolumnie. Dzieci pod okiem świetnych ratowników, mogły spędzić bardzo aktywnie czas na basenie. Oprócz nauki pływania i wspólnej zabawy w wodzie, dzieci zostały zaproszone do jacuzzi, następnie wypiły koktajle ze świeżych owoców w pokoju relaksu. Potem odwiedziły jeszcze profesjonalną siłownię, na której mogły pooglądać różne przyrządy do ćwiczeń, przyjrzeć się pracy rehabilitantów, a nawet poćwiczyć. Dzieci bardzo zadowolone wróciły do szkoły. Wycieczka ta była możliwa dzięki kolejnemu rodzicowi, za co bardzo dziękujemy.
 
W ostatnim dniu przed świętami, odwiedził nas również św. Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały tej wizyty, bo jak na Mikołaja przystało, przyniósł wszystkim dzieciom prezenty.
AD

Przeczytano: 283 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: