UWAGA - NOWA ZAKŁADKA "REGULAMINY". Zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminów

Aktualności

12 grudnia 2019 19:57 | Aktualności

Konkurs recytatorski

Uczniowie naszej szkoły wzięli dziś udział w konkursie recytatorskim poświęconym twórczości poety - Juliana Tuwima, silnie związanego z Łodzią. Uczestnicy podzieleni byli na dwie grupy wiekowe, a wszyscy wygłaszali fragmenty pochodzące z poematu "Kwiaty polskie".
     W jury zasiadała Pani Dyrektor, Pani Elżbieta Drećka i Pani Marzenka Wiśniewska z Biblioteki Gminnej. W klasach IV-V zwycięzcami zostali: Wiktoria Pacyna, Jakub Janowski i Antonia Wider. Spośród klas starszych najlepsi okazali się: Wiktoria Więclewska, Kamila Janiszewska i Mateusz Milczarek. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!!!
 
     Także dzisiaj rozstrzygnięty został konkurs prowadzony przez Samorząd Uczniowski - "Recykling - główka pracuje...", w ramach którego uczniowie przygotowywali projekt przedmiotu użytkowego wykonanego z kartonu po mleku. Wśród zgłoszonych prac najlepszą okazał się wóz strażacki-zabawka, wykonany przez Szymona Dolika oraz skarbonka Amelki Sobczak i lampion Wiktorii Kowalczyk. Bardzo się cieszymy z zaangażowania uczniów. 
CC

Przeczytano: 282 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: